Su Tesisatı

Su Kaçağının Tamir Edilmesi ?

İstanbul gibi büyükşehirlerde yapılan devasa inşaatlar ister istemez altyapı sistemine de zarar veriyor ve beraberinde bir takım sorunları getiriyor.
İstanbul’daki devasa binalar özellikle su tesisat sisteminde bazı sorunlara yol açabilmektedir.

İstanbul su tesisatı sisteminde meydana gelen bu sorunlar; pimaş tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve su kaçağı gibi sorunlardır.

Bu sorunlar içerisinde tespit aşaması en zorlu olanı ise su kaçağıdır. İstanbul su kaçağı sorunu eski yeni demeden farklı sebeplerle tüm yapılarda ortaya çıkan bir tesisat sorunudur.

Eski binalarda kullanılan boruların zamanla deforme olması sonucu ortaya çıkan sorun, yeni binalarda ise kalitesiz boruların kullanılması sonucu açığa çıkar.

Su kaçağı sorunu her ne sebeple ortaya çıkarsa çıksın, kısa bir zaman içerisinde müdahale edilmezse alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızdıracağından hem komnşunuzla tartışma yaşamanıza hem de masrafların artmasına neden olur bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, firmamız ile iletişime geçerek profesyonel yardım talep etmeniz sizlerin lehine olacaktır. İstanbul su kaçağı bulma servisimiz su tesisatınızda meydana gelen sorunların tamamını teknolojik cihazlar ile çözerek kalıcı ve masrafsız çözüm üretir.
Su kaçağı tespit edilirken eskiden yapılan kırma – dökme işlemlerini kullanmayan firmamız tek bir seramiğin altında noktasal olarak su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirebilmektedir.
Eskiden bir hayli masraflı ve zahmetli olan su kaçağı tespit işlemi, teknolojideki gelişmelerle birlikte kolay ve uygun bir işlem halini almıştır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma servisimiz, teknolojinin tesisat sektörü için tasarladığı akustik dinleme adı verilen cihazı kullanarak su kaçağı sorununuzu noktasal olarak tespit eder.

Akustik dinleme adı verilen cihazımız su sesine karşı duyarlı olduğundan ev ya da işyerlerinizdeki su kaçağı sorununuzu dakikalar içerisinde tespit eder ve ardından onarır.

İstanbul kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespit servisimiz sayesinde binlerce TL ödemeden ve planlarınızı bozmadan su kaçağı sorunundan kurtulacaksınız.

İstanbul kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı bulma servisimiz İstanbul’da bulunan bütün ilçe ve mahallere aynı gün hizmet veren firmamız dakikalar içerisinde sizleri su kaçağı sorunundan kurtaracaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ARA