Su Tesisatı

Su Kaçağının Noktasal Olarak Bulunması ?

İstanbul’da bulunan ve bütün ilçelere servis imkanı sağlayan İstanbul kırmadan su kaçağı tespit ve tamir hizmeti gerçekleştiren firmamız sizler bir telefon kadar yakın.
Eskiden günlerce süren su kaçağı tespit işlemini firmamız dakikalara indirerek su tesisatı sektöründe önemli bir buluşa imza attı.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen ve oldukça üzücü bir durum olan su kaçağı problemi eskiden teknoloji henüz bu kadar ilerlememişken oldukça masraf ve zahmet gerektiren bir işlemdi. Patlayan su borusunu fayansların altında tespit etmek hiç de o kadar kolay bir işlem değildi. Su kaçağını tespit edebilmek için günlerce kırma dökme işlemi gerçekleşir, kaçak tespit edildikten sonra tamir işlemi gerçekleşirdi. Patlayan su borusuna ulaşmak için rastgele gerçekleştirilen kırma dökme işlemleri sonunda birçok sağlam olan su borusu zarar görür ve sizlere ekstra masraflar çıkmaktadır.

İstanbul kırmadan su kaçağı tespiti servisimiz, bütün bu sorunları ortadan kaldıran, teknolojinin son ürünü olan cihazlarla çalışarak tek bir seramiği bile kırmadan su kaçağı tespit hizmetini sizlere sağlar.
Ev ya da işyerinizde başlayan ve erken müdahale edilmediği taktirde alt katınıza da sızan su kaçağı hepinizin kâbusu olmuştur. İstanbul kırmadan dökmeden tek bir seramiğin altında su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler karşılığında % 100 garanti verir.
İstanbul’daki eski yapılarda daha çok meydana gelen su kaçağı sorunu yeni binalardaki yanlış tesisat ya da kaliteli olmayan boru kullanımından dolayı da meydana gelmektedir.
Su kaçağı sorunu çoğu kez alt kata su sızmasıyla anlaşılırken son zamanalarda ortaya çıkan su kaçağı gizli su kaçağıdır. Gizli su kaçağı problemi kendini hemen göstermemekle birlikte içten içe duvarlarınızı çürüterek yapılarınıza zarar vermektedir.
Ev ya da işyerinizdeki gizli su kaçağını anlamanın birkaç farklı yolu mevcuttur. Örneğin; evinize her ay gelen su faturasında normalin üzerinde bir artış gözlemliyorsanız, duvarlarınızda ıslaklık varsa, duvarlarınızda sararma varsa, evde keskin rutubet kokusu ya da kombi barında sürekli bir düşüş gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir ve yapmanız gereken tek işlem işinin ehli tesisat ustaları ile çalışan firmamızı arayarak randevu oluşturmaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ARA