Su Tesisatı

Su Kaçağını Bulmada Kamera Kullanımı !

İstanbul kameralı su kaçağı bulma sorunu son zamanlarda karşımıza çıkan önemli tesisat sorunlarındandır. Özellikle eski binalarda kullanılan boruların deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan sorun ev ya da işyerinde meydana gelebilen oldukça can sıkıcı bir problemdir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen, pimaş tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, su kaçağı gibi sorunlar yapınıza ciddi zararlar verdiğinden erken fark edilip, müdahale edilmesi oldukça önemlidir. İstanbul su tesisatı sorunlarında erken müdahale kadar, müdahaleyi gerçekleştiren firma ve tesisat ustalarının bilgi ve tecrübesi de önemlidir.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve tespiti kolay olmayan su kaçağı sorunu, en fazla uğraştıran meseleler arasında yer alır. Tesisat sisteminde kullanılan su boruları gözle görünür bir yerde olmadığından su kaçağı tespit işlemi yapılırken de seramik ve betonlar kırılarak patlayan boruya ulaşılmaya çalışılır.

Kırma işlemi rastgele gerçekleştiğinden çoğu kez sağlam olan borularda zarar görür ve yaptığınız masraflar ikiye katlanır. Eskiden mecburi olarak yapılan bu işlem günümüz teknolojisinde yaşanan gelişmeler sayesinde tarihe karışmıştır. İstanbul su kaçağı firmamız, eskiden meydana geldiğinde günlerce uğraştıran, zahmetli olduğu kadar da masraflı olan su kaçağı sorununu neredeyse ortadan kaldırmıştır.

İstanbul kırmadan su kaçağı tespit firmamız günlerce kırma, dökme işlemi yapmadan tek bir seramiğin altında su kaçağı sorununuzu noktasal olarak bulabilmektedir. Yılların verdiği bilgi ve deneyimle su tesisatı sisteminde meydana gelen bütün sorunlara pratik çözüm yöntemleri bulan firmamız, su kaçağı sorunu tespit etmede de modern cihazlar kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul kırmadan su kaçağı tespit servisimiz, İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün hizmet anlayışıyla ulaşarak su kaçağı sorununuzu noktasal olarak cihazla tespit eder.
İstanbul cihazla kırmadan su kaçağı tespit servisimiz, tek bir seramiğin altında su kaçağı sorununu bulabilen teknolojik bir alet olan akustik dinleme adlı cihaz ile sizleri büyük ve meşakkatli eziyetlerden kurtarır. Su kaçağı sorunu her ay gelen su faturanıza da yansıyacağından sorunu çözmeniz durumunda evinize gelen su faturasında da düşüş gözlemleyeceksiniz.

Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti verir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ARA