Su Tesisatı

Profesyonel Su Kaçağı Ekibi

Profesyonel su kaçağı ekibi Su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar canımızı oldukça sıksa da aslında kaçamadığımız bir gerçektir. Su kaçakları temiz su, pis su ve kalorifer kaçakları gibi problemlerdir.

Bu tür problemler canınızı sıkmamalı ve sizi üzüntüye sokmamalıdır. İleri teknolojinin bize sağladığı kolaylıklar sayesinde uzmanlığımızın üstüne uzmanlık kattık ve size son derece mükemmel bir hizmet verebilmekteyiz.

Bu su kaçağı tespiti donanımlarımız sayesinde evinizde hiçbir şekilde kırma-dökme-pisletme yollarına başvurmadan merkezi olarak noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

su-kacagi-7-24-servis-araci-

Pis su tesisatlarında ise bölgesel olarak tespit ediyoruz ve size bunun bilgisini verdikten sonra onarımını yapıyoruz. Evinize gelen tesisatçılardan mutlaka fatura alınması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer almazsanız firmamızın garantisinden yararlanamazsınız.

 

Firmamızın size sunduğu fırsatlar sadece temiz su ve pis su tesisatları ile sınırlı değildir.

Tuvaletlerinizde, lavabolarda, banyolarda, gider borularında, kanalizasyon sistemlerinizde ortaya çıkan problemlerinizde de hizmet vermekteyiz. 7/24 günün her saati müşteri hizmetlerimizden randevu alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ARA