Su Tesisatı

Çekmeköy Su Kaçağı Servisi

Su kaçağı problemi, her ev ve iş yerinde oluşabilecek, ciddi bir tesisat sorunudur. Ev veya iş yerinizde su kaçağı problemi yaşıyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayıp profesyonel destek alın.

Su kaçağı problemine erken müdahale edilmezse çok daha fazla maddi kayıplara yol açabilmektedir.
Banyoda meydana gelen su sızıntısı eğer apartman dairesinde oturuyorsanız sizin eve verdiği zarar kadar alt katınızda oturan komşunuza da zarar verir. Banyonuzdaki su kaçağı doğrudan alt katta oturan komşunuzu etkiler bu durumda komşunuzla sorun yaşamanıza neden olur.

Bu nedenle su kaçağı problemi yaşadığınız an hemen tesisatçı firmamızı arayarak profesyonel ekibimiz ve modern cihazlarımızdan yardım almalısınız.
Su kaçağı genel olarak banyoda görünse de evin veya işyerinin herhangi bir bölümünde de meydana gelebilir. Bunu anlamanın birkaç yolu vardır. Bunlardan bazılarını sizlere sıralayacak olursak;
Evdeki duvarlarda şişme/kabarma
Evde rutubet oluşumu
Su vananızın kapalı olmasına rağmen sayacınızın hala hızla dönmesi
Normalin üzerinde gelen su faturaları
Kombinizdeki basıncın düşmesi ve arıza vermesi şeklinde diyebiliriz.
Yukarıda saydığımız maddelerin en az birini bile gözlemleyebiliyorsanız evinizde veya işyerinizde su kaçağı var demektir, vakit kaybetmeden firmamızı arayıp profesyonel yardım alabilirsiniz.
Su sızıntısının ortaya çıkması hem evde hem de işyerinde oldukça can sıkıcı bir durumdur.
Su kaçağının tespit edilmesindeki eski usul yöntemler, moral bozukluğunun en büyük nedenlerinden biridir. Su kaçağı problemine daha önce de yakalanmış ya da çevresinde tanıklık eden herkes, su kaçağı bulma da kullanılan yöntemi bilir ve bu durumdan rahatsız olur. Eski usul su kaçağı bulma yönteminde, su kaçağı buluncaya kadar evin neredeyse her tarafında kazı çalışması yapılır, su kaçağının olduğu yer tespit edilirdi.
Eski usul su kaçağı bulma yöntemi her ne kadar can sıkıcı olsa da elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı başka bir yol yoktu. Günümüzde gelişen teknoloji ile tesisat problemleri için icat edilen kameralı dediğimiz aletler, cihazlar, bilgisayarlar yardımı ile su kaçağının oluştuğu alan noktasal olarak görüntülenebilmektedir. Ve su kaçağını bulma da tek bir fayans bile kırılmamaktadır.
Firmamız geliştirilen son teknolojik ürünü cihazları kullanarak ve alanında uzman ekibi ile sizleri bu büyük külfetten kurtarmaktadır.
Günümüzde teknoloji bu kadar gelişmişken bile hala kırarak su kaçağı bulma işlemi yapan tesisatçılar henüz profesyonel olmayan tesisatçılardır.
Firmamızın kullandığı bu cihazlar sayesinde, günlerce su kaçağının nereden geldiğini anlamak için yapılan kırma işlemine gerek kalmaz. Klasik yöntemi kullanan tesisatçılar, su kaçağını dene yanıl yöntemiyle arayarak günlerce evinizde kırma işlemi uygular. Bu da iş bitiminde sizlere ekstra bir tadilat masrafı bırakır. Hem bütçenizi yakar hem de kırılan duvarın molozlarını atıp evinizi veya işyerinizi temizlemek için haftalarca zamanınızı alır.
Su kaçağı bulma sektöründe isminden sürekli bahseden ve referansları oldukça kuvvetli olan firmamız yaptığı bütün işlemler için sizlere garanti vermektedir.
Uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde gürültüsüz ve sessiz bir şekilde su kaçağınız giderilir, profesyonel kadromuz sessiz çalıştığından günün herhangi bir saatinde bu işlemi bizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.
Firmamız tüm bu işlemleri yaparken sizleri hem maddi hem de manevi büyük bir külfetten kurtaracaktır.
Firmamız minimum ücretle maksimum hizmet ve kalite almanızı sağlar.
Firmamız kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ARA