Su Tesisatı

Acil Su Kaçak Servisi

Çekmeköy’de Verdiğimiz hizmetlerimizde sınır yoktur.

Peki Çekmeköy’de Neler Yaparız?

  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • tuvalet tıkanıklığı açma
  • su kaçağı bulma
  • su sızıntılarını tespit etme
  • pimaş açma

Kaliteli Hizmet  veren firmamız verdiği hizmetlerde başarı ve kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Teknolojik aletlerin hayatımıza girmesiyle beraber işlerimiz oldukça kolaylaşmıştır ve müşterilerimizin randevu saatlerini bu sayede geciktirmiyoruz ve zamanında hizmet veriyoruz.

Çekmeköy Zamanında Su Kaçağı Tespiti Yapmaktayız.

Zamanında ve kaliteli hizmet vermek bizim işimizdir ve işini bilen kişilerden oluşan personellerimiz son derece kusursuz ve titiz çalışmaktalar. Su tesisatlarında ve kalorifer tesisatlarında kırmadan  yaptığımız işlemler oldukça avantajlı olup, müşterileri mağdur etmemek adına büyük uğraş vermekteyiz.

Cihazla su kaçağı bulmada uzman ekiplerimiz evinize gelerek size son derece kusursuz bir hizmet sağlıyorlar. Personellerimiz su kaçak tespitini yaparken birkaç dakika içerisinde sorunun nerden kaynaklandığını buluyorlar.

Su Kaçağı Tamiri

Onarımını yapmak için size yapacakları iş hakkında ne gibi onarım yapacaklarının bilgisini verdikten sonra onarıma başlıyorlar ve kırma-dökme gibi olaylara mahal vermeden işlemlerini sonlandırıyorlar. 7/24 size hizmet vermekteyiz ve randevularınızda da herhangi bir aksama sorunu yaşatmamaktayız.

Siz de bu işimize verdiğimiz değerdeki başarıyı görmek ve bu işten kolay bir şekilde sıyrılmak, garantimizden yararlanmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz telefonları arayıp müşteri hizmetlerimizden istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonHemen ARA